|
|
|
|
|
Finale result |
101 |
|
Women Open |
2000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Ukraine Rowing Federation |
Olena Buryak |
06:27,30 |
2 |
|
WSV Ottensheim |
Lisa Farthofer |
06:52,50 |
3 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Fekete Beatrix |
07:01,30 |
4 |
|
Csongrádi Vízügyi Sportegyesület |
Bertus Kitti |
07:12,20 |
5 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
LÁSZLÓ Éva |
07:17,10 |
6 |
|
Bajai Spartacus Sport Club |
Gagyi Barbara |
07:17,80 |
7 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Sztankó Zsuzsanna |
07:22,60 |
8 |
|
Kulker Evez?s Klub |
Gadányi Zoltána |
07:23,80 |
9 |
|
Bohemians Prague |
Tereza Škvorová |
07:29,00 |
10 |
|
Csepel EK |
Kabódi Erzsébet |
07:33,50 |
11 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Sváb Dorottya |
07:40,60 |
12 |
|
Csepel EK |
Sugár Fanni |
07:42,70 |
13 |
|
Mohácsi Torna Egylet 1888 |
Czine Alexandra |
07:43,00 |
14 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Boros Fanni |
07:53,60 |
15 |
|
Slovak Rowing Club |
Barbora Šuchová |
07:54,40 |
16 |
|
Csepel EK |
Mészáros Nikolett |
08:22,60 |
|
|
|
|
|
|
|
Austrian Rowing Federation |
Magdalena Lobnig |
DNA |
|
|
Olgiata 20.12 - Italy |
Francesca D'Antimi |
DNA |
|
|
|
|
|
Finale result |
102 |
|
Men Open |
2000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Czech Republic 2 |
Jakub Podrazil |
05:48,30 |
2 |
|
Czech Republic |
Vaclav Zitta |
05:53,90 |
3 |
|
Czech Republic 2 |
Hanys Pilc |
05:55,40 |
4 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Erdélyi Zsolt |
05:55,60 |
5 |
|
Mohácsi Torna Egylet 1888 |
Matheisz József |
05:56,90 |
6 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
JUHÁSZ Adrián |
05:58,40 |
7 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
SIMON Béla |
06:00,90 |
8 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Pétervári-Molnár Bendegúz |
06:00,90 |
9 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Papp Gergely Márton |
06:03,30 |
10 |
|
Slovak Rowing Club |
Lukas Jenca |
06:07,40 |
11 |
|
Csepel EK |
Elekes Szilveszter |
06:09,50 |
12 |
|
Csepel EK |
Szekér László |
06:11,70 |
13 |
|
Royal Army Physical Training Corps Indoor Rowing Team |
Brett Steels |
06:13,30 |
14 |
|
Ferencvárosi Evez?s Club |
Szabadkai Olivér |
06:13,60 |
15 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Vancsura Bendegúz |
06:13,60 |
16 |
|
Csepel EK |
Széll Domonkos |
06:13,70 |
17 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
S?nfeld Álmos |
06:14,20 |
18 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Bácskai Máté |
06:14,70 |
19 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Kovács Kornél |
06:15,40 |
20 |
|
Csepel EK |
Szegedi Tamás |
06:16,40 |
21 |
|
Csepel EK |
Pásztor András |
06:16,60 |
22 |
|
M?egyetemi Evez?s Club |
Komáromi Máté |
06:16,70 |
23 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Ács Kristóf |
06:19,00 |
24 |
|
VK Slnava Piestany |
Ondrej Kovacovic |
06:22,50 |
25 |
|
Csepel EK |
Rozsos Péter |
06:23,30 |
26 |
|
Csepel EK |
L?rinczi Ede |
06:24,00 |
27 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Mucsi György |
06:24,70 |
28 |
|
Csepel EK |
Bunth Tamás |
06:25,60 |
29 |
|
Csepel EK |
Kiss Bálint |
06:26,80 |
30 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Bed?k Gergely |
06:27,80 |
31 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Porubszky Norbert |
06:30,30 |
32 |
|
Csepel EK |
Németh András |
06:33,50 |
33 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Krenák Mihály |
06:33,90 |
34 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Bakaity Attila |
06:35,00 |
35 |
|
Csepel EK |
L?rincz Ádám |
06:35,00 |
36 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Vermes Péter |
06:36,70 |
37 |
|
Royal Army Physical Training Corps Indoor Rowing Team |
Simon Coleman |
06:37,00 |
38 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Bíró Márk |
06:37,10 |
39 |
|
M?egyetemi Evez?s Club |
Gyurácz Kristóf |
06:37,20 |
40 |
|
M?egyetemi Evez?s Club |
Horváth László |
06:43,20 |
41 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Légrádi Levente |
06:43,80 |
42 |
|
Royal Army Physical Training Corps Indoor Rowing Team |
Adam Griffiths |
06:44,60 |
43 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Oláh Gábor |
06:52,50 |
44 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Ifj. Lacsik Péter |
06:59,40 |
45 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Pribék Domonkos |
07:18,30 |
|
|
|
|
|
|
|
ECOLE POLYTECHNIQUE |
MIGNEAUX Patrick |
DNA |
|
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Kaszás Kornél |
DNA |
|
|
|
|
|
Finale result |
103 |
|
Lightweight Women |
2000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Austrian Rowing Federation |
Anna Berger |
07:14,50 |
2 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Polivka Dóra |
07:17,80 |
3 |
|
Bene Dorottya |
Bene Dorottya |
07:19,00 |
4 |
|
Ferencvárosi Evez?s Club |
Abid Syham |
07:27,20 |
5 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Krémer Eszter |
07:27,70 |
6 |
|
Kulker Evez?s Klub |
Preil Vivien |
07:32,40 |
7 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Domonkos Zita |
07:44,70 |
8 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Rajki Erika |
07:48,80 |
9 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
KOLLÁTH Vanda |
07:58,00 |
10 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Bedey Magdolna |
08:12,30 |
11 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Jéger Mila |
08:26,40 |
12 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Pál Johanna |
08:29,70 |
|
|
|
|
|
Finale result |
104 |
|
Lightweight Men |
2000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Austrian Rowing Federation |
Florian Berg |
06:08,10 |
2 |
|
Wiener RC Pirat |
Matthias Taborsky |
06:08,60 |
3 |
|
Austrian Rowing Federation |
Bernhard Sieber |
06:10,70 |
4 |
|
Lukas Babac |
Lukas Babac |
06:11,50 |
5 |
|
Szegedi Vízisport Egyesület |
Matyasovszki Dániel |
06:11,50 |
6 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Csepregi Gábor |
06:14,00 |
7 |
|
Bajai Spartacus Sport Club |
Csányi Péter |
06:17,00 |
8 |
|
Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. |
FURKÓ Kálmán |
06:17,80 |
9 |
|
Austrian Rowing Federation |
Paul Sieber |
06:18,80 |
10 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
KRPESICS Péter |
06:18,90 |
11 |
|
Austrian Rowing Federation |
Alexander Chernikov |
06:19,30 |
12 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Galambos Péter |
06:20,60 |
13 |
|
M?egyetemi Evez?s Club |
Tamás Bence |
06:23,90 |
14 |
|
VŠK FTVŠ UK |
Matej Smida |
06:25,10 |
15 |
|
VK Slnava Piestany |
Matus Vanco |
06:25,20 |
16 |
|
Szegedi Vízisport Egyesület |
László Attila |
06:27,00 |
17 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Szigeti Roland |
06:27,40 |
18 |
|
Ferencvárosi Evez?s Club |
Fiala Balázs |
06:29,20 |
19 |
|
Bajai Spartacus Sport Club |
Forrai Dávid |
06:29,50 |
20 |
|
Szegedi Vízisport Egyesület |
Juhász Dániel |
06:29,70 |
21 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
VALLYON Bence |
06:32,20 |
22 |
|
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft. |
Mogyorósi Márton |
06:33,00 |
23 |
|
VK Slnava Piestany |
Maros Sloboda |
06:33,80 |
24 |
|
Vác Városi Evez?s Club |
Csiszár Péter |
06:35,40 |
25 |
|
Csepel EK |
Szlovák Bence |
06:35,40 |
26 |
|
Bajai Spartacus Sport Club |
Miskolci Dániel |
06:35,60 |
27 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Sándor Áron |
06:36,60 |
28 |
|
Szegedi Vízisport Egyesület |
Meszlényi Zsolt |
06:37,90 |
29 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Németh Sámson |
06:38,00 |
30 |
|
Academia Remigum |
Sarunas Stepukonis |
06:40,80 |
31 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Priváczki-Juhász Ákos |
06:42,00 |
32 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Szabó Bence |
06:42,90 |
33 |
|
Danubius Nemzeti Hajós Egylet |
Bene Barnabás |
06:46,40 |
34 |
|
Budapest Evez?s Egyesület |
Müller Márk |
06:46,60 |
35 |
|
Szegedi Vízisport Egyesület |
Matyasovszki Máté |
06:46,70 |
36 |
|
Malta Rowing |
Maximilian Mamo |
06:54,20 |
37 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Szakács Bálint |
07:02,50 |
38 |
|
Malta Rowing |
Thomas Farrugia |
07:26,00 |
39 |
|
Tata-tóvárosi Vizisport Egylet |
Bereczki Levente |
07:37,90 |
|
|
|
|
|
|
|
ECOLE POLYTECHNIQUE |
MIGNEAUX Patrick |
DNA |
|
|
VK Sintava |
Marek Reznak |
DNA |
|
|
Romand-Monnier Léo |
Romand-Monnier |
DNA |
|
|
|
|
|
Finale result |
105 |
|
AS Women |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Csepel EK |
Lörinc Krisztina (AS) |
05:36,10 |
|
|
|
|
|
Finale result |
106 |
|
AS Men |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Mosonmagyaróvári Vizisport Egyesület |
Pet? Zsolt (AS) |
03:58,30 |
2 |
|
BELARUS ROWING FEDERATION |
Ryshkevich Dzmitry (AS) |
04:01,40 |
3 |
|
LTU |
Augustas Navickas (AS) |
04:24,60 |
4 |
|
KSI START Szczecin |
Jaros?aw Kailing (AS) |
04:26,00 |
5 |
|
KSI START Szczecin |
Leszek Niewiarowski (AS) |
04:43,90 |
6 |
|
PETO SE |
Novák Richárd (AS) |
05:02,70 |
|
|
|
|
|
|
|
RCAE |
Simons Didier (AS) |
DNA |
|
|
|
|
|
Finale result |
107 |
|
TA Women |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
KSI START Szczecin |
Jolanta Majka (TA) |
04:18,50 |
2 |
|
LPK |
Žanna Cve?kovska (TA) |
05:13,40 |
3 |
|
PETO SE |
Nagy Ráhel (TA) |
06:20,10 |
|
|
|
|
|
Finale result |
108 |
|
TA Men |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
KSI START Szczecin |
Micha? Gadowski (TA) |
03:38,20 |
2 |
|
Latvian Rowing federation |
Eduards Pupels (TA) |
04:05,20 |
3 |
|
KSI START Szczecin |
Marek Szczepa?ski (TA) |
04:09,80 |
4 |
|
BKKEVSE |
Elbert Ádám (TA) |
05:02,90 |
5 |
|
PETO SE |
Kovács Levente (TA) |
05:32,80 |
|
|
|
|
|
Finale result |
109 |
|
LTA Women |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Russia Rowing Federation |
Valentina ZHAGOT (LTA) |
03:44,00 |
2 |
|
Austrian Para-Rowers |
Maria Dorn (LTA) |
03:58,00 |
3 |
|
Lotto Bydgostia |
Katarzyna Soczewka (LTA) |
04:04,70 |
4 |
|
UKS SALWATOR NPS |
Monika Kotzian (LTA) |
04:15,90 |
5 |
|
PETO SE |
Erd?s Mónika (LTA) |
04:21,50 |
|
|
|
|
|
Finale result |
110 |
|
LTA Men |
1000m |
Final A |
Rank |
Start number |
Organization |
Name |
Time |
1 |
|
Lotto Bydgostia |
Krzysztof Pikulski (LTA) |
02:59,80 |
2 |
|
UKS SALWATOR NPS |
Robert Niesyczy?ski (LTA) |
03:10,00 |
3 |
|
Latvian Rowing federation |
Andrejs Kirins (LTA) |
03:14,40 |
4 |
|
Latvian Rowing federation |
Pavels Kazakevi?s (LTA) |
03:17,20 |
5 |
|
Mosonmagyaróvári Vizisport Egyesület |
Gombás Dániel (LTA) |
03:17,40 |
6 |
|
Csepel EK |
Toth Balázs (LTA) |
03:17,90 |
7 |
|
UKS SALWATOR NPS |
Rafa? Sitek (LTA) |
03:19,80 |
8 |
|
Lotto Bydgostia |
Daniel Bojarek (LTA) |
03:23,60 |
9 |
|
Gy?ri Vízügy-Spartacus Evez?s Klub |
Szokolics Szabolcs (LTA) |
03:29,80 |
10 |
|
MTK BUDAPEST |
Szabó Csaba (LTA) |
03:34,30 |
11 |
|
Tisza Evez?s Egylet |
PALÁSTI Tibor (LTA) |
03:55,40 |
12 |
|
PETO SE |
Wittmann Nándor (LTA) |
03:55,80 |
|
|
|
|
|
|
|
KSI START Szczecin |
Piotr B?a?ejczyk (LTA) |
DNA |
|
|
|
|
|