TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 GR/Ecorse 3:38.2 11.9 3:26.3 1
LANE 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Lansing-Stewart 10:00 + 5
LANE 2 AARC-Brown 5:00 1
LANE 3 AARC-Stef 5:01 2
LANE 1 Lansing-Driscoll 5:21.5 4
LANE 2 G Rapids 5:11.5 3
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Remsen 4:00.7 4
LANE 2 AARC-Elner 3:53 2
LANE 3 GR-Rasche 3:52 1
LANE 1 G Rapids-Sidek 3:58.8 3
LANE 2 AARC-Warner 4:15.2 5
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Murphy 4:19.0 5
LANE 2 GR-Fraker 4:20.0 6
LANE 3
LANE 1 GR-VanHul 4:06.8 4
LANE 2
LANE 3 AARC-Miekstyn 3:57.7 3
LANE 1 AARC 3:42.0 1
LANE 2 GR-Bacon 3:53.7 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Ecorse 3:48.3 2
LANE 2
LANE 3
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Gomez 3:48.0 0.7 3:47.3 1
LANE 2 Wyand-Parker 4:02.6 4.5 3:58.1 3
LANE 1 _Grand Rapids 4:29.3 0 4:29.3 5
LANE 2 AARC-Miranda 4:36.2 0 4:36.2 6
LANE 1 AARC-Fiscelli 4:01.0 5.2 3:56.8 2
LANE 2 Wyand-Ambrosio 4:47.4 3.2 4:44.2 7
LANE 3 DBC/AARC Comp 4:10.1 0.7 4:09.4 4
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Whelan 3:51.3 3
LANE 2
LANE 3 Grand Rapids-Postma 4:01.6 5
LANE 1 ECORSE 4:41.0 6
LANE 2 Grand Rap-Anderson 3:41.0 1
LANE 3 Grand Rap-Bartek 3:52.9 4
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Woodman 3:52.1 9.7 3:42.4 2
LANE 2 Wyand-Maille_ 3:48.5 0 3:48.5 3
LANE 3
LANE 1 Wyandotte-Gorno 4:13.4 9.7 4:03.7 5
LANE 2 AARC-Mcintosh 3:52.0 1.5 3:50.5 4
LANE 3 DBC 5:04.7 0.6 5:04.1 6
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 LANS-NELSON 5:28.2 9
LANE 2 DWRA-WARN 4:03.2 3
LANE 3 GR-MUSTO 4:00.3 2
LANE 1 LAN-THOR 4:35 8
LANE 2 AARC 3:44 1
LANE 3 BAY CITY 4:20.1 5
LANE 1 DWRA-BERG 4:08.2 4
LANE 2 G.R.-LAKENEN 4:21.7 6
LANE 3 DWRA 4:24.2 7
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-DeYoung 3:49.0 2
LANE 2 AARC-Williams Scratch
LANE 3 AARC-Simpson 3:59.1 4
LANE 1 AARC-Williams 3:53.3 3
LANE 2 AARC-Remsen 3:35.0 1
LANE 3
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Crouse 4:13.8 8.6 4:05.2 3
LANE 2 Ecorse-Raisky 3:43.3 9.6 3:33.7 1
LANE 3 AARC-Whelan 3:51.4 3.8 3:47.6 2
LANE 1 AARC-Hallstrom 4:34.0 1.6 4:32.4 4
LANE 2 AARC-Bosher 4:43.2 0 4:43.2 5
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Wyandotte-Tobias 4:38.0 8.1 4:30.7 4
LANE 2 Western 6:48.3 3.5 6:44.8 7
LANE 1 Wyandotte-Schmidt 4:16 1.7 4:14.3 3
LANE 2 DBC 4:54 2.3 4:51.7 6
LANE 1 DWRA 3:51.3 1.7 3:49.6 1
LANE 2
LANE 3 AARC 4:02.6 3.5 3:59.1 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Lansing-Harp 4:43.6 10.0 4:33.68 4
LANE 2 GR-Stemo 4:13.00 0.0 4.13.00 2
LANE 1 GR-Anderson 3:56.2 8.6 3:47.6 1
LANE 2 GR-Postma 4:35.0 11.5 4:23.5 3
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1
LANE 2 AARC-AdComp 3:56 2
LANE 3 AARC-Freiman 3:57 3
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC 3:42 2(tie)
LANE 2 GR-Boll 3:23.4 1
LANE 1 GR-Bacon 3:50 3
LANE 2 Wyandotte 3:42 2(tie)
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Western 5:01 4
LANE 2 GR-Wordelman 4:23 3
LANE 3 __AARC – Miekstyn SCRATCH
LANE 1 GR-Musto 4:13 1
LANE 2 AARC-Hollowell 4:15 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1
LANE 2
LANE 3 AARC 3:07 0 3.07.0 1
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 GR-Yax 4:11.4 3
LANE 2 AARC 4:00.4 1
LANE 3 DBC 4:06.0 2
LANE 1 Grand Rapids-B 4:12.0 4
LANE 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC-Bosher 4:08 1
LANE 2 AARC-Ferris 4:09.63 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC 3:53 3
LANE 2 Ecorse 4:12 5
LANE 1
LANE 2
LANE 3 Grand Rapids B 3:29 1
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1
LANE 2
LANE 3 AARC-Jones 4:35:7 0 4:35:7 1
LANE 1 AARC–Crabcakes 4:44 7.0 4:37.0 2
LANE 2 G.R./Western Comp 4:51 9.6 4:41:4 4
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1
LANE 2 AARC 4:34.4 0.0 4:34:4 1
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC- Breskman 4:57 4:57 3
LANE 2 Lansing-Johnson 7:24 7:24 5
LANE 1 Western Rowing 4:38:7 4:38:7 2
LANE 2 Lansing-Drachman 6:27 6:27.0 4
LANE 3 AARC
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 AARC – Ferris 4:37 0.2 4:36:8 3
LANE 2 AARC-Bosher 4:11 0.0 4:11.0 1
LANE 3 Ecorse 4:36 0.7 4:35:3 2
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1 Grand Rapids-Quinn 3:18:1 3
LANE 2 AARC 3:15:1 2
LANE 3 Grand Rapids-Dryer 3:12:1 1
TEAM RAW TIME HANDICAP FINAL TIME FINAL
HEAT 1 PLACE
LANE 1
LANE 2 AARC-Cimmino 3:37 0.4 3:36:6 1
LANE 3 AARC-Fiscelli 4:02 3.1 3:57:1 3
LANE 1 AARC-Novice 4:09:9 0.4 4:09:5 5
LANE 2
LANE 3